لیفت پیشانی

لیفت پیشانی :

همزمان با بالارفتن سن پوست استحکام و قابلیت ارتجاع خود را از دست داده و از دست رفتن ارتجاع پوست به خاطر کاهش قدرت عضلات می باشد و این موضوع موجب شده است که چین و چروک در پیشانی ایجاد شود و ابروها و فرورفتگی گونه ها می شود .
در سن ۴۰ سالگی میزان تغییرات و پیر شدن پوست روند صعودی به خودگرفته و چروک های به نسبت زیادی بر روی پوست ایجاد می گردد ، با استفاده از روش ها و تکنولوژی های جدید می توان این چین و چروک را از بین برد .

یکی از روش های که می توان چین و چروک را از بین برد لیفت پیشانی می باشد ، وجود چین و چروک در نواحی مانند پیشانی ایجاد چین و چروک بیشتر از نواحی دیگر می باشد .

روش لیفت یک روش غیر تهاجمی می باشد ، از رایج ترین روش های غیر جراحی لیفت صورت می باشد که لیفت پیشانی از طرفداران زیادی برخودار است .

وجود چین و چروک های در پیشانی موجب می شود که چهره شخص خسته به نظر برسد و به نوعی چهره آن ناراحت و غمناک به نظر برسد با استفاده از این روش می توان چین و چروک های پیشانی را از بین برد ، با بهره گیری از این روش می توان چهره را شاداب و جوان نشان داد و این امر موجب می شود که شخص اعتماد به نفس اش افزایش یابد .

هم چنین می توان برای نواحی دیگری از صورت لیفت را انجام داد برای مثال نواحی مانند فاصله بین دو ابرو و اطراف چشم وخط خنده که دچار چین و چروک شده است را می توان با انجام لیفت از بین برد .

منبع: سایت دکتر نجف بیگی

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =