لیزر موهای زاید

لیزر موهای زائد

دوست گرامی اگر شما هم مانند بسیاری از بانوان از موهای زائد خود رنج می برید و به فکر راه حل های جدید برای از بین بردن و ریشه کنی موهای زائد خود می باشید و از استفاده روش های قدیمی خسته شده اید ما به شما لیزر موهای زائد را پیشنهاد می کنیم .

4

کلینیک لیزر موهای زاید

طبق آماری که ارائه شده است بیشترین علت مراجعه اشخاص به کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی ، لیزر موهای زائد می باشد که با بهره گیری از این روش می توان برای همیشه از روش های قدیمی چشم پوشی کرد.
در روش های قدیمی مانند کرم های مو بر ، اپی لیدی ، بند انداختن ، تراشیدن ، اپیلاسیون و یا روش های دیگر بازگشت موهای ناخواسته با همان اندازه وضخامت و رنگ می باشد زیرا این روش ها بر روی فولیکول مو اثر نداشته و موجب می شود که موها دوباره باز گردند و رشد نمایند .

لیزر موهای زائد
مرحله رشد : در این مرحله مو دارای رنگ و ضخامت حداکثر می باشد ، با استفاده از اشعه لیزر می توان بیشترین تخریب را بر روی فولیکول مو انجام داد .
کاتاژن (مرحله توقف رشد ): در این مرحله از ضخامت فولیکول که رشد کرده است کاسته می شود و از قسمت پیاز مو جدا می شود .
تلوژن (مرحله استراحت) : در این مرحله رشد و فعالیتهای رشد مو متوقف می شود ، مرحله و توقف سازی رشد موها در قسمت های مختلف بدن متفاوت می باشد به طور معمول در موهای سر این مدت 100 روز می باشد و در نواحی دیگر بدن تا مدت زمان شش ماه به طول می انجامد .
از مزیت های استفاده از این روش بدون درد بودن آن می باشد و برای همگی نقاط بدن قابل انجام می باشد ، پس از انجام لیزر تعداد موها کاهش می یابد .
توجه به این نکته الزامی می باشد که لیزر در هر پنج تا هشت هفته یکبار تکرار گردد تا بتوان به صورت دائم موها را از بین برد

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =