تزریق چربی در لب ها

تزریق چربی در لب ها

امروزه پیوند چربی بسیار رایج اس ، از این عمل زیبایی برای موارد گوناگونی استفاده میوشد .

میتوان تزریق چربی را در لب ها نیز انجام داد ،به این منظور مقدار چربی لازم از سایر اندام های بدن برداشته شده و در لبها منتقل میشوند .

در نظر داشته باشید که اضافه کردن بافت چربی تقريباٌ به هر نقطه از لبها نتيحه زيبايی به همراه خواهد داشت در صورتی که در مورد افرادی با لبهای باريک و بی تناسب ، حجم دادن به کل لب ،نه تنها به بهبود ظاهری کمکی نمی کند بلکه ممکن است موجب افتادگی لب ، بخصوص لب بالا شود.بنابراین توصیه میشود که قبل از هرگونه اقدام برای تزریق از پزشک جراح مشاوره بگیرید .

تزریق بیش از اندازه ی چربی در لب ها ممکن است زیبایی ظاهری شمارا دچار خطر کند .

اجازه دهید پزشک به اندازه ای که لبهای شما نیاز به تزریق دارند برایتان چربی تزریق کند زیرا بعد از تزریق میتوان مقدار بیشتری به لبها چربی منتقل کرد اما در صورتیکه این میزان زیاد باشد کم کردن آن کار دشواری خواهد بود .

تزريق چربی در لايه ها يا بخش های مختلف لب ، به نتايج مختلفی می انجامد. به همين دليل برای ايجاد تغييری مثبت در لب می بايستی به لايه ها و مناطق آناتوميکی لب که قرار است تزريق در آن صورت گيرد توجه بسيار داشت.

تزریق چربی در لب ها

مزایای تزریق چربی در لب ها

-جوان سازی و پر کردن چربی از دست رفته لب

-برجسته کردن لب ها و رسيدن به فرمی جذاب با حداقل حجم تزريقی

-فرم دهی لب  با تزريق چربی در لايه های سطحی تر

-جوان سازی لب  با تزريق در لايه های عمقی تر

عمل تزريق چربی در لب،هم در افرادی که به دليل بالا رفتن سن و ظهور علايٌم پیری در صورت، دچار کم شدن حجم لبها و چروکيدگی ناحيه شده و هم جوانانی که داوطلب پر بودن بيشتر لبها و جذابيت آن هستند توصيه می شود.

این تزریق برای افرادی که دارا ی لب های پری بوده اند و بعد از گذشت چند سال لبهایشان فرم خود را از دست داده است مناسب میباشد .تزريق چربی در نواحی اطراف لبها مثل گوشه لب، خط خنده ، ناحيه گونه روی حفره دهان ومحدوده زير لب به سمت چانه نيز در تکميل زيبايي لبها به منظور جوان سازی ، ضروری است.بنابراین برای حفظ زیبایی لبها با طول عمر بالا توصیه میشود که تزریق چربی در لب هارا انجام دهید .

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 1 =